Schwarzwälder Hof-Bádensko-Württembersko

08.02.2018 13:37

NAJDETE NA : https://spacamping.de/de/

 

Náš kemping je otvorený po celý rok.

Každé parkovacie miesto má napájanie a zásobovanie vodou, ako aj kanalizáciu. Tieto sociálne zariadenie sú vybavené moderným zariadením. V našom "Camperlädele" môžete tiež získať všetko, čo je pre Camperalltag nevyhnutné. Vaše deti môžu odísť na dobrodružné ihrisko. A veľký vonkajší bazén Seelbacher je hneď vedľa hotela, s bezplatným vstupom pre hostí s vizitkou.

Na celom kempingu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie cez HotSpot Telekom alebo samostatný systém, ktorý je tiež bezplatný.

Miesto na vidieku - kemping s luxusným vybavením v Čiernom lese
Kempingova dovolenka, ktorá vám ponúka maximálny komfort? Ako hosť nášho kempingu, máte reštauráciu s Badenom, medzinárodnú kuchyňu a wellness centrum , môže sa kemp stať luxusnou dovolenkou, práve "na dosah ruky".

Vstup do sauny je zahrnutý od 1 noci denne za 1,5 hodiny v cene.

Sanitárne zariadenia sa nachádzajú v hlavnej budove a v prístavbe.

WC a toalety sú vykurované moderným solárnym systémom.
Naši deti sa budú cítiť ako doma v detskom umývacom priestore s výlevkami v troch rôznych výškach a batoľatá ako veľké sprchy. Priateľské rodinné sociálne zariadenia dopĺňajú detský kútik s vaňou a prestavbovým stolom. 

Jednoduchá sprcha a samostatné sprchové kabíny sú tiež inštalované v sprchách. V izbách v hlavnej budove je aj bezbariérová toaleta so sprchovacím kútom.

Okrem hygienických zariadení je práčovňa a Geschirrspülbecken vybavená teplou vodou a práčky a sušičky.

WELLNES

Dobrodružná sauna v regióne Stredný Čierny les.
Otvorené denne pre všetkých.

Naša wellness oáza je vhodná na prerušenie každodenného života a stresu.
Chráňte svoje telo a dušu v našej priestrannej saune a užijte si pokoj a relaxáciu s individuálnym kúpeľom alebo masážnou procedúrou.

Vstup do sauny je zahrnutý v cene od 1 prenocovania v kempingu a v prírodnom dome alebo v jednej noci v hoteli denne po dobu 1,5 hodiny.

kontakt
Ferienparadies Schwarzwälder Hof
Tretenhofstrasse 76
D - 77960 Seelbach

 

Späť