Campingpark Ostsee bad Rerik- Baltské more Rerik !PRE DETI! WELLNES !ŠKOLA SURFOVANIA!

08.02.2018 10:02
Campingpark Ostsee bad Rerik
 
https://www.campingpark-rerik.de/ostsee/bilder-videos/video-ostsee-camping/
https://www.campingpark-rerik.de/ostsee/
 
Na našej krásne umiestnenej lokalite  v Baltskom mori Vám ponúkame 35 parkovacích miest. Všetky parkovacie miesta  sú jasne vymedzené a obklopené krajinným pozemkom. Rozloha pozemku je približne 60 m². Všetky parkovacie miesta sú vybavené napájaním a satelitnou TV.
Stanice zásobovania a likvidácie vody a chemických toaliet sú samozrejme umiestnené v priestoroch. Okrem toho sú k dispozícii naše moderné sociálne zariadenia.
Internet / Wi-Fi je zdarma.
Komfortné parkovacie miesta sú ploché plochy, ktoré sú na mieste vybavené elektrickou a vodnou a odpadovou vodou. S rozlohou približne 100 m² sú vhodné pre kempingy, karavany alebo domáce stany. Je to trávnik zasadený živými plotmi, ktorý má málo stromov, ale je obklopený kvetinovými záhonmi a kvety.
Niektoré parkovacie miesta sú s výhľadom na more. Veľkorysá elektrická a satelitná prípojka. Campingpark Ostseebad Rerik je vhodný pre až 35 mobilných zariadení. Okrem toho vlastné zásobovacie a likvidačné stanice. Využívanie hygienického zariadenia je zahrnuté. Samostatný prístup aj mimo otváracích hodín recepcie.
AKTIVITY -VOĽNÝ ČAS 
Organizujeme  veľky táborák s grilovaním 
1. apríla až 31. októbra
sobota táborák

1. júla až 31. augusta
stredu a sobotu táborák s chlebom 

Detský kemp Baltské more


Voľná ​​detská zábava počas sviatkov inšpiruje mnohými hrami, remeslami a detskou diskotékou.
Takže, ako rodič, môžete uspokojiť vaše deti so skúsenými hernými vychovávateľmi.
Cinový stan obsahuje najnovšie detské a rodinné filmy.
Naše veľké detské ihrisko sa nachádza hneď vedľa bistra. Môžete piť cappuccino a pozerať sa na svoje deti.
S pieskoviskom, hojdačkami, kĺzačkami a dostatkom na šplhanie deti majú veľa zábavy.
Okrem toho máme ihrisko na plážový volejbal a plážové futbalové ihrisko pri detskom ihrisku.
Počas veľkých sviatkov sa pre celú rodinu ponúka jóga a šťastie jóga.

WELLNES 
 

V našom wellness centre denne ponúkame masážne stretnutia. Či energický dobrý pocit masáže, liečebné ošetrenie alebo Shiatsu u akútneho nepohodlia po dlhých cestách, budú naši skúsení terapeuti k dispozícií. V závislosti od sezóny pracuje niekoľko masérskych terapeutov v Campingpark Rerik. Takže si môžete rezervovať schôdzky denne. Vytvorte si vlastný kúpeľný pobyt. Masáž energetickej pohody reguluje obeh, zmierňuje napätie a blokuje a posilňuje imunitný systém. V aromaterapii sa na masáž používajú čisté prírodné esenciálne oleje, ktoré majú cielený účinok na fyzické a mentálne nepohodlie. Jóga terapia a Shiatsu pomáhajú so všetkými muskuloskeletálnymi poruchami, rovnako ako stres, poruchy spánku, vnútorný nepokoj. U nás si môžete tiež rezervovať prechádzky dychovou terapiou, procedúry jogy s morskou silou. 

TURISTIKA /CYKLISTIKA
 
Na bicykli je tu veľa k videniu!Pre športovcov ,vodiča, rovnako ako užívatelia E-Bikes- existujú vzrušujúce spôsoby. Európska Baltská pobrežná cesta vedie cez Rerik. V mieste je požičovňa bicyklov.
 
SURFOVANIE - ŠKOLA SURFOVANIA
Baltic Sea Camping - Surf Škola Rerik
S nami môžete absolvovať kurzy, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám. Či už je začiatočník alebo pokročilý - niečo pre každého.

Vďaka našim dokonalým podmienkam v okrese je možné ponúknuť optimálny úspech v oblasti bezpečnosti a učenia.Tu sa naučíte veľa zábavného surfovania od základov. Kurz trvá 4 dni, 2 hodiny denne.

VOĽNÝ ČAS 
radosť - pretože tu mladí a starí, veľkí a malí nájdu všetko, čo robí prestávku od každodenného života. S pestrou ponukou zážitkov, športu, zdravia, rekreácie a gastronómie, každý hosť si môže vychutnať bezstarostný čas plný zábavy a relaxácie.
Na 12.000 metrov štvorcových ponúkne celkom 18 bazénov  - dobrodružstvo vlnobitím, plavecký bazén 25 metrov, vírivku a vonkajší bazén  a perličkové lavice a thalasso a masážne bazény majú vodnú plochu 1500 m2 .
Karlova dobrodružná obec 
Populárna destinácia pre celú rodinu. Jednoduchá. Dobrá.
Tajomstvo Karlovej obce je špeciálna zmes rodinného zábavného parku, otvorených show-výrobcov . Karls je jedným z 20 najpopulárnejších destinácií v Nemecku.
Tu môže pršať, byť búrka alebo sneh - Karl je otvorený  365 dní v roku. Výlet do Karlova stojí za to všetkým: rodiny, seniori ,pári,priatelia.

Na trhu veľkorysých poľnohospodárov je z vidieka všetko dobré. Akonáhle vstúpite, vás pozdraví sladká vôňa, ktorá vám pripomína domácu marmeládu. V  továrni kuchárom a pekárom sa  môžete  dívať cez rameno: džem, cukrovinky, káva, čokoláda, pečivo a zmrzlina sú vyrábané denne v tradičným spôsobom. Každý deň sú voľné živé ukážky skúsenosťou pre všetky zmysly. Snacking povolený! Vo francúzskej kuchyni varenie stále pokračuje podľa receptúry babičky Friedy: čerstvé prísady a žiadne látky zvyšujúce chuť zvyšujú nezabudnuteľnú chuť. Môžete si pozrieť najväčšiu svetovú výstavu kávových kvetov. 

KONTAKT A ADRESA
Kemping Park Rerik
Cesta v tábore 8
18230 Baltské more Rerik
Nemecko
www.campingpark-rerik.de
Tel .: 038296-75720
telefón: 0172-3864066
Fax: 038296-75.722
E-mail: info@campingpark-rerik.de
 
 

 

Späť